Biopaliwa i oleje
Chemia bazowa nieorganiczna
Chemia budowlana
Chemia organiczna
FOOD & AGRO
Oleje i środki smarne
Farby i lakiery
Tworzywa sztuczne
Palety drewniane

Black Oil Spilled On White

OLEJE, ŚRODKI SMARNE I CZYSZCZĄCE


 

PRODUCT MANAGERS:

+48 691 444 909

kontakt@solvachem.com


 

OLEJE, ŚRODKI SMARNE I CZYSZCZĄCE

solvachem sp. z o.o. jest znanym i cenionym dostawcą środków smarnych dla wszystkich gałęzi przemysłu. Posiadamy szeroki wachlarz produktów następujących producentów:                               Xado, Anderol, Du-ro oil, Matrix, OKS, Fragol.

Posiadamy wykwalifikowany personel, który pozwoli Państwu dobrać odpowiednie produkty spełniające specyfikację producentów maszyn i urządzeń. Poniżej znajdą Państwo szczegółowy wykaz produktów z podziałem na producentów oraz zastosowanie.
Zapoznaj się z naszymi produktami:

 

ZASTOSOWANIE:

oleje kompresorowe,
kompresory chłodnicze,
pompy próżniowe,
przekładnie,
hydraulika,
przemysł spoż. i farmaceutyczny,
produkty biodegradalne,
smary.


 

PRODUCENCI:

XADO,
ANDEROL,
DU-RO OIL,
MATRIX ,
OKS,
FRAGOL.


Firma Solvachem jest dystrybutorem produktów firmy MEYERLUB, która powstała  po przejęciu 100% udziałów Anderol Italia.
Anderol® jest światową i rozpoznawalną marką istniejącą już ponad 70 lat na rynku środków smarnych  produkcji i dystrybucji specjalistycznych olejów i smarów  do wszelkiego rodzaju zastosowań.
Pierwsze oleje i smary syntetyczne Anderol® były wykorzystywane do smarowania silników samolotów podczas II Wojny Światowej.
Reputacja marki Anderol® jest systematycznie budowana  od  lat. Przełomem w rozwoju firmy było wprowadzenie innowacyjnych środków syntetycznych do sprężarek powietrza i pomp próżniowych.
Od tej chwili produkty Anderol® są dostępne na całym świecie i cieszą się dużym uznaniem głównych producentów urządzeń przemysłowych.
W ofercie dostępne są również profesjonalne produkty do aplikacji smarów: smarownice ręczne, smarownice ręczne – wkręcane, dozowniki środka smarowania, automatyczne smarownice, jak i smarownice elektryczne.
Filmy i prezentacje przykładowych produktów smarnych oraz urządzeń do ich aplikacji:

MEYERLUB posiada szeroki wachlarz specjalistycznych smarów na bazie syntetycznej, do wszelkich zastosowań w przemyśle oraz przystosowanych do ciężkich warunków pracy. Smary Anderol® charakteryzują się wysokimi właściwościami smarnymi, co przekłada się na przedłużony czas eksploatacji w porównaniu do smarów opartych na bazie mineralnej.

Na filmie przedstawiono przykładowe produkty:
– Anderol® Basic – uniwersalny smar, do aplikacji w wielu gałęziach przemysłu, przystosowany głównie do smarowania łożysk i tulei.
– Anderol® Sphera – wysokiej jakości produkt dla łożysk, specjalistyczny dostosowany do pracy w ciężkich warunkach.
– Anderol® Xtra – specjalistyczny smar do smarowania tulei, zachowuje właściwości smarowe 4 -5 razy dłużej od smarów opartych na bazie mineralnej.

MIRROR TEST obrazuje porównanie smaru Anderol® Xtra ze smarem innej firmy. Smary syntetyczne firmy Anderol® posiadają lepsze właściwości mechaniczne i chemiczne, dlatego mniejsze ilości smaru w porównaniu z konkurencyjnym smarem, wykazują lepsze właściwości smarne. Film smarny dłużej pozostaje na aplikacji, co wydłuża czas pracy smaru bez utraty właściwości smarnych. Smary Anderol® zapewniają efektywniejszą pracę maszyn, gwarantując lepsze smarowanie, zwiększając ochronę pracujących części oraz zwiększając okres wymiany smaru w porównaniu ze smarami średniej/niskiej jakości.

W ofercie znajdują się różne rodzaje smarownic (smarownice ręczne, smarownice ręczne – wkręcane, dozowniki środka smarowania, automatyczne smarownice, smarownice elektryczne). Na filmie prezentowana jest smarownica klasyczna, kompatybilna z kartridżami Anderol® oraz uniwersalnymi kartridżami dostępnymi na rynku.

Firma MEYERLUB udoskonaliła proces aplikowania smaru do smarownicy. Na filmie poniżej ukazano specjalną smarownicę, oraz proces aplikacji poprzez wkręcanie kartridża do smarownicy. Stosowanie smarownic na wkręcanie jest szybsze oraz efektywniejsze, także zapewnia lepszą pracę w porównaniu z klasycznymi smarownicami.

Film prezentuje połączenie dwóch poprzednich sposobów użytkowania smarownic. Na prezentacji można zauważyć uniwersalną smarownicę na wkręcanie, dostosowaną do pracy ze specjalnym kartridżem firmy Anderol®, a także klasycznym kartridżem. Proces wymiany kartridża jest bardzo szybki i czysty, co przekłada się na efektywniejszą pracę. Smarownica jest dostosowana do pracy z kartridżami na wkręcanie, dzięki specjalnemu adapterowi, który umożliwia szybką zmianę smaru niezależnie od typu kartridża. Dostępna jest również smarownica z dłuższym dozownikiem oraz magnesem, która sprawdza się w aplikowaniu smarów do trudno dostępnych miejsc.

W ofercie naszej firmy dostępny jest także automatyczny dozownik środka smarowego Simalube, montowany bezpośrednio w punkcie smarowania oraz wyróżnia się niezależną aplikacją środka smarnego, wedle ustawionego czasu pracy. Urządzenie kompatybilne jest z większością środków smarnych dostępnych na rynku, a także ma uniwersalne zastosowanie w większości gałęzi przemysłu.

POSIADAMY W OFERCIE ŚRODKI HIGIENY: ALKOHOLOWY PŁYN DEZYNFEKUJĄCO-WIRUSOBÓJCZY DO RĄK / ALKOHOLOWY PŁYN DO DEZYNFEKCJI POWIERZCHNI / MYDŁO DEZYNEFKUJĄCE :: kontakt@solvachem.com

Sprawdź ofertę
X