Biopaliwa i oleje
Chemia bazowa nieorganiczna
Chemia budowlana
Chemia organiczna
FOOD & AGRO
Oleje i środki smarne
Farby i lakiery
Tworzywa sztuczne
Palety drewniane

nieorganiczna1

CHEMIA BAZOWA NIEORGANICZNA


 

PRODUCT MANAGER:
+48 691 444 405

kontakt@solvachem.com


 

CHEMIA BAZOWA – NIEORGANICZNA

METALE


 

Produkty nieorganiczne stanowią ważny element oferty handlowej solvachem sp. z o.o. Mają one szerokie zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu.

Poniżej znajdziecie Państwo listę głównych produktów, oferowanych przez naszą firmę.

SIARKA  w postaci płynnej, a także granulowana, w płatkach, jak i mielona. Wykorzystywana przede wszystkim jako surowiec do produkcji kwasu siarkowego, ale także przy wytwarzaniu środków pirotechnicznych, włókien sztucznych, do produkcji papieru, wulkanizacji kauczuku. Dostarczana w autocysternach (dotyczy siarki płynnej) oraz w workach papierowych 25 kg lub big bagach (siarka mielona, płatkowana).

KWAS SIARKOWY  podstawowy surowiec w różnych gałęziach produkcji przemysłowej, m.in., do produkcji innych kwasów, nawozów mineralnych, półproduktów organicznych, przy produkcji celulozy. Oferowana w cysternach kolejowych, autocysternach, paletopojemnikach ICB.

KWAS FOSFOROWY  produkt oferowany jako kwas techniczny i spożywczy. Stosowany do produkcji nawozów fosforowych, nawozów ciekłych, fosforanów paszowych i innych związków chemicznych. Może być również wykorzystywany w procesie barwienia włókien oraz w przemyśle spożywczym. Może być dostarczany w autocysternach i paletopojemnikach.

MOCZNIK 46N – uniwersalny nawóz rolniczy, który może być wykorzystywany pod wszystkie rośliny uprawne. Opakowanie nawozu zależy od potrzeb klienta. Może być dostarczony luzem, w workach typu big bag, w workach 25 kg i 50 kg. Poza mocznikiem na życzenie klienta przygotujemy ofertę handlową na dostawy różnych formuł nawozów wieloskładnikowych NP i NPK.

MOCZNIK NIEPOWLEKANY – wykorzystywany w produkcji AdBlue, jak również w przemyśle farmaceutycznym. Oferowany w workach typu big bag.

AdBlue – 32,5% roztwór mocznika wykorzystywany do redukcji tlenków azotu w spalinach samochodów wyposażonych w silniki Diesla. Dostawy mogą być realizowane w autocysternach i paleto pojemnikach ICB.

AMONIAK – stosowany głównie w przemyśle chemicznym, a także farmaceutycznym i w chłodnictwie. Dostarczany głównie w cysternach kolejowych.

WODOROTLENEK POTASU – stosowany do produkcji miękkich mydeł, środków wybielających, suszących, a także jako odczynnik laboratoryjny.

WODOROTLENEK SODU – produkt w płatkach lub w postaci płynnej. Stosowany m.in. przy produkcji szkła wodnego z krzemionki, barwników, detergentów, papieru, uzdatniania wody.

SIARCZAN ŻELAZAWY SIEDMIOWODNY I JEDNOWODNY – stosowany przy produkcji koagulantów wykorzystywanych do oczyszczania ścieków i wody. Wykorzystywany do produkcji cementu, pigmentów żelazawych, a także jako dodatek do pasz, nawozów. Oferowany w autocysternach i workach typu big bag.

SÓL DROGOWA KAMIENNA – Sól drogowa wykorzystywana jest jako doskonały i sprawdzony naturalny środek do zwalczania śliskości powierzchni autostrad, dróg lokalnych, chodników, alejek, podjazdów i schodów, a także innych otwartych miejsc użyteczności publicznej, w trudnym okresie zimowym. Zaoferowanie soli o odpowiedniej granulacji zawierającej dodatkowo antyzbrylacz – skuteczny związek chemiczny zapobiegający przed jej zbrylaniem, gwarantuje dużą efektywność. Nasza firma oferuje sól drogową pochodzenia krajowego z Białorusi jak i Ukrainy w dostawach luzem w big bagach o pojemności 1 tony, a także w opakowaniach 25 kilogramowych. Nasza oferta skierowana jest także na rynek Czeski, Słowacki, Austriacki i Niemiecki.

 


 

 

POSIADAMY W OFERCIE ŚRODKI HIGIENY: ALKOHOLOWY PŁYN DEZYNFEKUJĄCO-WIRUSOBÓJCZY DO RĄK / ALKOHOLOWY PŁYN DO DEZYNFEKCJI POWIERZCHNI / MYDŁO DEZYNEFKUJĄCE :: kontakt@solvachem.com

Sprawdź ofertę
X